Uitslagen Mosselrace 2017

IRC1-2
IRC1-2

Starttijd:   10:00:00,0        IRC 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
NED 881 ABOEN
Johan Bol, Stern 33
1 1,0 13:49:08,0 3:49:08,0 3:48:40,0 =GT * 0,9980
NED 8834 INSAILS.COM
Paul Gladdines, Dehler 34
2 2,0 13:48:42,0 3:48:42,0 3:50:59,0 =GT * 1,0100
NED 700 L'ESPRIT DU MORBIHAN
Vincent de Vries, Tina, One Ton
3 3,0 14:05:52,0 4:05:52,0 3:52:50,0 =GT * 0,9470
NED 2298 BEREND BOTJE
Christiaan Klinkenberg, High Tension 36
4 4,0 14:04:26,0 4:04:26,0 3:56:07,0 =GT * 0,9660
GER 7117 TOP JOB
Norbert Burkert, J-111
5 5,0 13:36:50,0 3:36:50,0 3:58:05,0 =GT * 1,0980
NED 7275 CAPTAIN JACK
Maarten Vlamings, J-109
6 6,0 13:54:38,0 3:54:38,0 4:02:23,0 =GT * 1,0330
NED 7990 YETI
Paul vd Pol, J-109
7 7,0 13:55:41,0 3:55:41,0 4:02:45,0 =GT * 1,0300
NED 6969 CAP
Maurits Homan, Grand Surprise
dnf 9,0        
 


Rond- en platbodems gemeten

Starttijd:   10:40:00,0        TCF 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
HC 382 SWARTE PAEREL
Danker Rijk, ZH, Hoogaars
1 1,0 14:01:39,0 3:21:39,0 2:54:24,0 =GT * 0,8649
HB 3 JETTY
Remco Kok, Hoogaars
2 2,0 13:39:30,0 2:59:30,0 3:10:01,0 =GT * 1,0586
VB 113 MARKIEZIN VAN VEERE
Piet Bouwman, MH, Schokker
3 3,0 14:02:59,0 3:22:59,0 3:13:47,0 =GT * 0,9547
VC 313 DE BRUINE OS
J Geuze, Schokker
4 4,0 14:26:43,0 3:46:43,0 3:31:11,0 =GT * 0,9315
 


Rond- en platbodems ongemeten

Starttijd:   10:40:00,0        TCF 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
206 JONGE SINJOOR
Cabuy, Lemsteraak
1 1,0 14:33:12,0 3:53:12,0 3:34:47,0 =GT * 0,9210
202 HONESTA
Luuk Lechner, Lemmeraak
2 2,0 15:39:12,0 4:59:12,0 4:38:33,0 =GT * 0,9310
 


SW - <93

Starttijd:   10:10:00,0        SW factor 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
74 SHAMU (8622)
Hans Rijnsaardt, Salona 37
1 1,0 14:26:42,0 4:16:42,0 4:59:11,1 =GT * 100 / 85,8
21 TRAMONTANA (NED 7766)
Leo Middelkoop, Elan 37
2 2,0 14:27:09,0 4:17:09,0 5:06:07,9 =GT * 100 / 84,0
75 ONEIRO
Ad Jongmans, Sun Od 37
3 3,0 14:54:11,0 4:44:11,0 5:07:13,5 =GT * 100 / 92,5
57 JAN VAN BLOIS
Arjan vd Dorpel, Swan 38
4 4,0 14:48:05,0 4:38:05,0 5:08:58,9 =GT * 100 / 90,0
69 VLIEGER
J Visser, Everson 33
5 5,0 14:59:08,0 4:49:08,0 5:11:13,8 =GT * 100 / 92,9
65 WINDFLOWER (NED 7284)
L Hendriks, Dehler 41CR
6 6,0 14:36:30,0 4:26:30,0 5:13:31,8 =GT * 100 / 85,0
19 XAPA2 (BEL 1483)
Jos Groffils, First 36.7
7 7,0 14:35:35,0 4:25:35,0 5:18:03,8 =GT * 100 / 83,5
59 SUNDAY
Koen Claessens, First 35
8 8,0 15:00:57,0 4:50:57,0 5:25:05,0 =GT * 100 / 89,5
56 LIVANTO
Ren van Rikxoort, Dehler 38
9 9,0 14:44:30,0 4:34:30,0 5:30:43,4 =GT * 100 / 83,0
18 REBECCA
R van Regenmortel, Cruiser
10 10,0 14:59:03,0 4:49:03,0 5:38:04,2 =GT * 100 / 85,5
41 MOSSY (BEL 1647)
Geert De Zaeyteyt, Tarac 33
11 11,0 14:58:02,0 4:48:02,0 5:41:16,3 =GT * 100 / 84,4
29 HOMELESS
Rob Ligteringen, Jeann Atlantic 49
dnc 13,0        
 


SW - >=103

Starttijd:   10:30:00,0        SW factor 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
7 PHENIX
Leo Pekaar, Maxi Fenix
1 1,0 14:02:26,0 3:32:26,0 3:18:21,0 =GT * 100 / 107,1
82 MAROLLE
Piet Geertse, Spirit 28
2 2,0 14:05:09,0 3:35:09,0 3:26:52,5 =GT * 100 / 104,0
26 RAMBAM
Martin Schouten, Nordship 808
3 3,0 14:14:41,0 3:44:41,0 3:26:53,4 =GT * 100 / 108,6
25 ANASTASIA
Bas vd Velden, Kelt 800
4 4,0 14:17:42,0 3:47:42,0 3:34:48,7 =GT * 100 / 106,0
36 SAGARTIA
Cas, Spirit 28
5 5,0 14:16:50,0 3:46:50,0 3:37:03,9 =GT * 100 / 104,5
84 TURK
Maud Kieft, Pieter de Turk
6 6,0 14:52:16,0 4:22:16,0 3:38:00,6 =GT * 100 / 120,3
72 RAPIDE
Stefan den Rooijen, Kelt 800
7 7,0 14:26:02,0 3:56:02,0 3:41:50,2 =GT * 100 / 106,4
4 RIGI (073)
Huub Verton, Oceaan 18
8 8,0 15:05:24,0 4:35:24,0 3:48:44,3 =GT * 100 / 120,4
64 DORIS
Borghans, Vd Stadt Jupiter
9 9,0 14:31:09,0 4:01:09,0 3:50:06,3 =GT * 100 / 104,8
70 ALEA IACTA EST II
Herman Verhelst, Etap 22
10 10,0 15:16:50,0 4:46:50,0 4:02:40,1 =GT * 100 / 118,2
16 MISS FEELGOOD
Jeroen Wynants, First 255
11 11,0 15:01:56,0 4:31:56,0 4:11:05,6 =GT * 100 / 108,3
17 GEERTJE 2
Michel Salden, Clever 23
dnf 17,0        
22 LEBEAUT (29)
Ben Lebeau, Contest 29
dnf 17,0        
33 CASTOR
Heinis, Trntela 1A
dnf 17,0        
71 BRAVEHEART
Jan Kees Sinke, Loper
dnf 17,0        
83 LE TOINE
Olivier Heerling, Le sloep 28
dnc 17,0        
 


SW - >=93-<103

Starttijd:   10:20:00,0        SW factor 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
51 AMIDEAU (NED 7948)
Momique vd Schoot, Dufour 34
1 1,0 13:15:22,0 2:55:22,0 3:05:22,6 =GT * 100 / 94,6
60 DOLCE VITA (3144)
E Filius, Pion
2 2,0 13:40:56,0 3:20:56,0 3:24:24,5 =GT * 100 / 98,3
1 AVEL
Emiel den Rooyen, Gib Sea 92
3 3,0 13:45:40,0 3:25:40,0 3:26:42,0 =GT * 100 / 99,5
78 DEJA V
Bert de Mar, Rush
4 4,0 13:52:12,0 3:32:12,0 3:28:02,4 =GT * 100 / 102,0
28 BLU SAIL
Koen de Kort, Blu Sail 24
5 5,0 13:38:05,0 3:18:05,0 3:28:43,7 =GT * 100 / 94,9
20 SIRENE (85)
Frank vd Eijk, Optima 101
6 6,0 13:39:19,0 3:19:19,0 3:32:02,3 =GT * 100 / 94,0
45 WATERMAN
B Devriendt, Standfast 30
7 7,0 13:53:42,0 3:33:42,0 3:32:38,2 =GT * 100 / 100,5
13 MELIFERA
Willy Huygelen, Jeanneau
8 8,0 14:03:44,0 3:43:44,0 3:37:51,1 =GT * 100 / 102,7
67 JACOB
H van Rooijen, Vdf Stadt 34
9 9,0 13:56:57,0 3:36:57,0 3:41:22,6 =GT * 100 / 98,0
62 ANIMATO
Ten Kate, Rush
10 10,0 13:59:42,0 3:39:42,0 3:43:02,7 =GT * 100 / 98,5
49 DULCINEA
A vd Heijden, Sun Od 32
11 11,0 14:13:57,0 3:53:57,0 3:48:54,8 =GT * 100 / 102,2
55 NOSSA
Jan Bart Henry, Gladiateur
12 12,0 14:06:40,0 3:46:40,0 3:52:28,7 =GT * 100 / 97,5
15 DE HAAKS
Job Manders, Koopmans 35
13 13,0 14:06:54,0 3:46:54,0 3:57:20,6 =GT * 100 / 95,6
61 CALLISTO
Frank Grapperhaus, Pion
14 14,0 14:17:08,0 3:57:08,0 3:57:36,5 =GT * 100 / 99,8
32 MY WAY (730)
Peter van Praag, Catalina 34
dnf 18,0        
37 FARWIN
Breen, Bayliner Bacaneer
dnf 18,0        
5 MAGICAL FEELING
Eric Aerts, Feeling 1040
dnc 18,0        
 


SW - met spinnaker of gennaker<93

Starttijd:   10:00:00,0        SW factor 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
35 DRV (NED 964)
David vd Plasse, J-70
1 1,0 14:00:01,0 4:00:01,0 4:24:02,7 =GT * 100 / 90,9
81 THE MAX (NED7969)
Verwijs, X-43
2 2,0 13:40:06,0 3:40:06,0 4:41:27,5 =GT * 100 / 78,2
85 SNELLE VLIET (BEL 16500)
Emiel van Hemeldonck, Grand Soleil 43
3 3,0 13:35:49,0 3:35:49,0 4:41:44,7 =GT * 100 / 76,6
39 AZUREE (BEL 122)
Coen Wohrmann, Azuree 41
4 4,0 13:37:15,0 3:37:15,0 4:43:37,0 =GT * 100 / 76,6
30 DJ (BEL 14120)
Tom de Jonghe, J-105
5 5,0 13:52:37,0 3:52:37,0 4:46:07,3 =GT * 100 / 81,3
79 VINDIO (ESP 8228)
E de Ridder, Grand Soleil 37 BGC
6 6,0 13:52:24,0 3:52:24,0 4:46:12,4 =GT * 100 / 81,2
6 DRABANT (116)
Jan Ketting, SK 30
7 7,0 14:19:20,0 4:19:20,0 4:48:08,9 =GT * 100 / 90,0
76 KOWABUNGA (8376)
E v Nieuwenhuijzen, SJ-320
8 8,0 14:07:46,0 4:07:46,0 4:49:47,1 =GT * 100 / 85,5
42 BOATOX (NED 7726)
Niels Gijzel, Salona 37
9 9,0 13:55:27,0 3:55:27,0 4:54:18,8 =GT * 100 / 80,0
50 MAXITINUS (NED 28)
Martijn le Duc, Max Fun 25
10 10,0 14:07:31,0 4:07:31,0 4:56:25,6 =GT * 100 / 83,5
52 GUANABARA (NED 2475)
Dennis vd Endt, Contessa 35
11 11,0 14:21:21,0 4:21:21,0 4:57:39,9 =GT * 100 / 87,8
48 SAMBA PA TI (BEL 1622)
Leonard Uwe, Dufour 40P
12 12,0 14:04:56,0 4:04:56,0 5:02:23,2 =GT * 100 / 81,0
73 FAMOUS GULL (BEL 7189)
Frank vd Berghe, Sigma 33
13 13,0 14:34:38,0 4:34:38,0 5:02:27,6 =GT * 100 / 90,8
38 COURAGE (BEL 1350)
Erik Teuwen, Dufour 40 P
14 14,0 14:08:13,0 4:08:13,0 5:02:42,2 =GT * 100 / 82,0
58 REP EN ROER (BH 36)
Mark Kuijpers, Bashford How. 36
15 15,0 13:58:02,0 3:58:02,0 5:03:13,6 =GT * 100 / 78,5
47 TANTE MIEK MIEK (NED 9246)
Jan Jan van Schilfgaarde, First 44.7
16 16,0 14:03:39,0 4:03:39,0 5:04:33,8 =GT * 100 / 80,0
2 DENONZEN
Don de Raad, Breeehorn 37
17 17,0 14:26:55,0 4:26:55,0 5:04:42,0 =GT * 100 / 87,6
66 POPEYE (BEL 1646)
Geulleaume, Dufour 44
18 18,0 14:03:21,0 4:03:21,0 5:06:06,0 =GT * 100 / 79,5
10 BATANGA (DEN 205)
Ab Kole, X-412
19 19,0 14:05:48,0 4:05:48,0 5:06:06,1 =GT * 100 / 80,3
40 HYDRA (BEL 1372)
Mick Heylen, First 31.7
20 20,0 14:28:02,0 4:28:02,0 5:08:05,1 =GT * 100 / 87,0
43 SERDON (NED 7858)
Tonno van Bemmel, VQ 32
21 21,0 14:17:22,0 4:17:22,0 5:08:13,4 =GT * 100 / 83,5
27 BANZAI (BEL 391)
Piet Nees, Scanner 391
22 22,0 14:27:13,0 4:27:13,0 5:16:14,0 =GT * 100 / 84,5
34 OXO (BEL 1398)
Blsndi Belmans, Bull 7000
23 23,0 14:49:15,0 4:49:15,0 5:18:12,4 =GT * 100 / 90,9
12 ETINCELLE (NED 8235)
George te Kolste, First 35
24 24,0 14:21:30,0 4:21:30,0 5:24:50,7 =GT * 100 / 80,5
14 MAGIQ S (BEL 7317)
Kanora de Ruyter, First 31.7
25 25,0 14:46:03,0 4:46:03,0 5:28:47,6 =GT * 100 / 87,0
3 MAEVE (BEL 837)
Johan de Clercq, Dehler 34
26 26,0 15:27:09,0 5:27:09,0 6:30:51,6 =GT * 100 / 83,7
 


SW - met spinnaker of gennaker>=103

Starttijd:   10:20:00,0        SW factor 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
31 FURIE (NED 7756)
Ben Hoefsloot, Sprinta 70
1 1,0 13:40:54,0 3:20:54,0 3:01:28,9 =GT * 100 / 110,7
46 ONRUST (NED 5379)
Marius Akkermans, Nicholson 32
2 2,0 13:42:54,0 3:22:54,0 3:16:59,4 =GT * 100 / 103,0
54 LIBERTY-B
Tony Craps, Trewes Commodore
3 3,0 14:22:43,0 4:02:43,0 3:27:16,4 =GT * 100 / 117,1
80 VA PUELA
Jan Merckx, Pitea
4 4,0 14:03:24,0 3:43:24,0 3:35:50,7 =GT * 100 / 103,5
44 D'N OETEL
Marcus Noordermeer, Contest
5 5,0 14:04:55,0 3:44:55,0 3:36:16,0 =GT * 100 / 104,0
23 THE BIG IF (2454)
Robbert Bentvelsen, X-79
6 6,0 14:11:25,0 3:51:25,0 3:38:31,4 =GT * 100 / 105,9
 


SW met spinnaker of gennaker>=93-<103

Starttijd:   10:10:00,0        SW factor 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
11 LA GAVINA (NED 7226)
Tom van Gurp, HR 43
1 1,0 14:15:44,0 4:05:44,0 4:23:22,8 =GT * 100 / 93,3
9 LAZY SUNDAY (NED 5242)
Henk de Vos, Spirit 28
2 2,0 14:51:57,0 4:41:57,0 4:43:22,0 =GT * 100 / 99,5
53 FRAMBOISE (NED 4753)
Jean-Jacques Maartense, Sunfast 31
3 3,0 14:46:47,0 4:36:47,0 4:51:21,0 =GT * 100 / 95,0
68 WINDHAPPER (25)
Marcel Minten, Dehler 25
4 4,0 15:08:13,0 4:58:13,0 4:55:15,8 =GT * 100 / 101,0
63 BOJANGLES22 (BEL 4)
Petrus Goyvaerts, J-22
5 5,0 15:08:14,0 4:58:14,0 5:06:49,5 =GT * 100 / 97,2
8 DIRICAWL (NED)
Jet Ydskes, Brin de Folie
6 6,0 15:24:50,0 5:14:50,0 5:08:03,4 =GT * 100 / 102,2
24 COOL RUNNINX (BEL 104)
Sigrid Huyghe, X-79
7 7,0 14:58:16,0 4:48:16,0 5:08:18,4 =GT * 100 / 93,5
77 BELLATOR (NED 132)
Eveline Barneveld, C&C 30E
8 8,0 15:22:54,0 5:12:54,0 5:16:03,6 =GT * 100 / 99,0
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.024.003
Copyright 1986 - 2017, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl