Watersportvereniging Banner

Uitslagen Mosselrace 2105

IRC1-2

Starttijd:   10:10:00,0        IRC 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
ITA 14545 MOTIONS
Lennard van Oeveren, Swan 45
1 1,0 14:55:55,0 4:45:55,0 5:32:14,0 =GT * 1,1620
BEL 1102 THE UNTOUCHABLES
Coen Wohrmann, X-35
2 2,0 15:38:22,0 5:28:22,0 5:44:47,0 =GT * 1,0500
NED 1675 CROIX DU SIGNE
Aernoud Jongepier, Swan 37
dnf 4,0        

 


ORC - 1-2

Starttijd:   10:10:00,0        ORC ToT Offshore 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
5025 YESS (USA 50015) (335)
Jan van der Werff, J-35
1 1,0 15:35:01,0 5:25:01,0 5:16:42,0 =GT * 0,9744
7275 CAPTAIN JACK
Maarten Vlamings, J-109
2 2,0 15:34:45,0 5:24:45,0 5:24:37,0 =GT * 0,9996
8357 DAZE
Robert in den Haak, Comfortina 42
3 3,0 15:46:38,0 5:36:38,0 5:34:49,0 =GT * 0,9946

 


ORC - 3

Starttijd:   10:20:00,0        ORC ToT Offshore 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
2475 GUANABARA
Dennis van der Endt, Contessa 35
1 1,0 15:08:55,0 4:48:55,0 4:23:17,0 =GT * 0,9113
2216 SLOW MOTION (NED 2969)
Ben Steffen, Extension MK II
2 2,0 15:38:31,0 5:18:31,0 4:37:58,0 =GT * 0,8727
5981 GEKKO
Bas Beekmans, Beneteau 25
3 3,0 15:21:01,0 5:01:01,0 4:39:13,0 =GT * 0,9276

 


Rond en platbodems - Gemeten

Starttijd:   11:00:00,0        TCF 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
VC 130 DRONCKE OORT
D van Duivendijk, Schokker
1 1,0 13:25:52,0 2:25:52,0 2:10:51,0 =GT * 0,8970
VC 111 SCHUIMER
P Overwater, Schokker
2 2,0 13:24:46,0 2:24:46,0 2:12:44,0 =GT * 0,9169
HC 382 SWARTE PAEREL
Danker Rijk, Hoogaars
3 3,0 13:37:49,0 2:37:49,0 2:16:30,0 =GT * 0,8649
VB 113 MARKIEZIN VAN VEERE
P. Bouwman, Schokker
4 4,0 13:35:05,0 2:35:05,0 2:26:00,0 =GT * 0,9414
VB 313 DE BRUINE OS
J. Geuze, Schokker
5 5,0 13:47:20,0 2:47:20,0 2:34:21,0 =GT * 0,9224

 


Rond en platbodems - Ongemeten

Starttijd:   11:00:00,0        TCF 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
49 TH 49
Kees Koenen, Hengst
1 1,0 13:47:44,0 2:47:44,0 2:47:44,0 =GT * 1,0000
5 RIVERDANCE
Joost Romijn, Scheldeschouw
2 2,0 14:09:04,0 3:09:04,0 3:09:04,0 =GT * 1,0000

 


SW  <  103

Starttijd:   10:40:00,0        SW factor 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
50 DE BENGEL (NED 7748) dh
M Loois, Hanse 430
1 1,0 13:35:12,0 2:55:12,0 3:30:34,6 =GT * 100 / 83,2
94 SEABREEZ
Georges Marinus, Jeanneau 379
2 2,0 13:45:33,0 3:05:33,0 3:30:51,1 =GT * 100 / 88,0
13 AVEL
Emiel den Rooijen, Gibbsea 92
3 3,0 14:14:07,0 3:34:07,0 3:35:11,6 =GT * 100 / 99,5
60 POLETRIX
PJ Carels, Bavaria 37
4 4,0 13:58:08,0 3:18:08,0 3:35:21,7 =GT * 100 / 92,0
62 AMIDEAU (NED 7948)
Monique vd Schoot, Dufour 34
5 5,0 13:54:07,0 3:14:07,0 3:35:41,1 =GT * 100 / 90,0
86 WHITE FLYER (232) dh
Heney Rutjes, Bavaria 31
6 6,0 14:21:26,0 3:41:26,0 3:36:14,6 =GT * 100 / 102,4
78 ANIMATO
Ten Kate, Jeann. Rush
7 7,0 14:13:18,0 3:33:18,0 3:36:32,9 =GT * 100 / 98,5
39 ANKE (G 573)
Juergen Weiler, H-Boot
8 8,0 14:22:26,0 3:42:26,0 3:37:13,2 =GT * 100 / 102,4
82 WHIRLLAWAY (6147) dh
Hans Stoks, Dehler 33
9 9,0 13:51:53,0 3:11:53,0 3:37:18,5 =GT * 100 / 88,3
84 FLYINGH JUICE (5409)
JP Sap, kaj.boot
10 10,0 14:04:23,0 3:24:23,0 3:39:46,0 =GT * 100 / 93,0
67 SAMBA PA TI (GBR 2939)
Uwe Leonard, Dufour 40
11 11,0 13:43:32,0 3:03:32,0 3:39:48,0 =GT * 100 / 83,5
89 VLIEGER
J Visser, Everson 33
12 12,0 14:09:48,0 3:29:48,0 3:43:11,5 =GT * 100 / 94,0
97 TELERMEET
Annelies Lacor, Contest 50
13 13,0 13:42:50,0 3:02:50,0 3:45:43,2 =GT * 100 / 81,0
53 DéJÀVU (BEL 1575)
Bart de Mare, Jean. Rush
14 14,0 14:20:39,0 3:40:39,0 3:53:44,4 =GT * 100 / 94,4
69 HARTENDIEF (7541)
Patrick Snijders, Victoire 1044
15 15,0 14:26:02,0 3:46:02,0 4:01:44,8 =GT * 100 / 93,5
99 TALISKER
Eddy Blommaart, Hanse 375
16 16,0 14:11:44,0 3:31:44,0 4:01:58,8 =GT * 100 / 87,5
88 REVé (1236)
Trum, Bavaria 30 CR
17 17,0 14:39:43,0 3:59:43,0 4:10:45,0 =GT * 100 / 95,6
59 WATERMAN
B Devriendt, Standfast 30
18 18,0 14:47:15,0 4:07:15,0 4:13:35,4 =GT * 100 / 97,5
90 MELIFERA
Willy Huygelen, Attalia 32
19 19,0 15:00:52,0 4:20:52,0 4:20:20,8 =GT * 100 / 100,2
61 DE GULDEN SPOOR
Xander Heijsteeg, Spirit 32
20 20,0 14:58:36,0 4:18:36,0 4:23:52,7 =GT * 100 / 98,0
80 CLOCHARD
Bruno de Feyter, Sun Od 36 I
21 21,0 14:50:17,0 4:10:17,0 4:38:05,6 =GT * 100 / 90,0
83 SEAGULL
Anne van de Graaf, First 285
22 22,0 15:36:41,0 4:56:41,0 4:50:52,0 =GT * 100 / 102,0
42 MY DREAM
Dirk Denayer, Dufour 365GL
23 23,0 15:12:24,0 4:32:24,0 4:53:32,1 =GT * 100 / 92,8
52 ANUBIS (X)
Koen de Kort, Bavaria 3 Cr
24 24,0 15:43:30,0 5:03:30,0 4:56:23,2 =GT * 100 / 102,4
45 ROSETTA dh
Willem vasn Rooij, Alpa Maica 38
25 25,0 15:44:14,0 5:04:14,0 4:56:48,8 =GT * 100 / 102,5
63 6 WINDS
Eric Wirix, Elan Impression
26 26,0 15:03:50,0 4:23:50,0 5:07:51,4 =GT * 100 / 85,7
18 ZOOë (BEL 1571)
Johan Braet, Dehler 34
27 27,0 15:35:58,0 4:55:58,0 5:25:14,3 =GT * 100 / 91,0
81 LE TOINE
Olivier Desoyne, Comet 910
28 28,0 16:27:07,0 5:47:07,0 5:37:59,5 =GT * 100 / 102,7
21 WATERPROOF (NA)
Adrian Tokar, Sun Od. 36.i
dsq 34,0        
5 BLUE DEVIL
Dimmen Westdijk, Oceanis 393
dnc 34,0        
6 CLOCHARD
Bruno de Feyter, Sun Odessey
dnc 34,0        
24 CAPRICORNE
Lars Ückert, Piewiet 1000
dnc 34,0        
55 BO 4
Jan Groven, First 29
dnc 34,0        

 


SW >=  103

Starttijd:   10:50:00,0        SW factor 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
70 TADORE (25) dh
Trautwein, Waarschip 570
1 1,0 14:12:42,0 3:22:42,0 2:55:57,3 =GT * 100 / 115,2
10 PANTHALASSA (138)
Math Willems, HR 26
2 2,0 14:12:33,0 3:22:33,0 3:04:08,2 =GT * 100 / 110,0
95 AQUAREL
Jaap van der Sluis, IW 31
3 3,0 14:03:47,0 3:13:47,0 3:06:41,3 =GT * 100 / 103,8
77 NOSSA (2388) dh
Jan Bart Henry, Twister
4 4,0 14:21:22,0 3:31:22,0 3:07:32,9 =GT * 100 / 112,7
71 THINK DIFFERENT
André Muilwijk, Comet 910
5 5,0 14:06:17,0 3:16:17,0 3:10:22,9 =GT * 100 / 103,1
12 PHENIX dh
Leo Pekaar, Maxi Fenix
6 6,0 14:14:27,0 3:24:27,0 3:11:47,5 =GT * 100 / 106,6
56 SAGARTIA
Cas Mak, Spirit 28
7 7,0 14:12:46,0 3:22:46,0 3:13:28,8 =GT * 100 / 104,8
92 BRAVE HEART
Jan Kees Sinke, Loper
8 8,0 14:38:09,0 3:48:09,0 3:27:13,2 =GT * 100 / 110,1
96 BALADEUR dh
Marc Deursschen, VdStadt Horizon
9 9,0 14:50:47,0 4:00:47,0 3:28:06,6 =GT * 100 / 115,7
79 KAREL
Jeroen van Broekhoven, Hurley 700
10 10,0 15:17:14,0 4:27:14,0 3:47:14,4 =GT * 100 / 117,6
33 INDIANA
Rien Burger, Dufour 29
11 11,0 14:55:15,0 4:05:15,0 3:51:22,1 =GT * 100 / 106,0
57 SANDER
Wieland Lievens, Dufour Arpège
12 12,0 15:06:41,0 4:16:41,0 4:02:09,2 =GT * 100 / 106,0
11 BABY BLUE
Aalten de Rijke, Seawitch 19
13 13,0 15:45:59,0 4:55:59,0 4:10:37,3 =GT * 100 / 118,1
37 ZIZ dh
Peter Maartense, Stringer 6.30
14 14,0 15:56:04,0 5:06:04,0 4:15:03,3 =GT * 100 / 120,0
1 PUMBA
Franklin Schuurmans, Contest 33
15 15,0 15:27:20,0 4:37:20,0 4:15:36,4 =GT * 100 / 108,5
87 BONGO
Arie Herlaar, Sloep
16 16,0 15:38:40,0 4:48:40,0 4:28:01,7 =GT * 100 / 107,7
100 SOLITAIR
Koevoets, Trintel 2A
17 17,0 15:48:33,0 4:58:33,0 4:37:43,3 =GT * 100 / 107,5
7 PAPILLON
Eddie van Tilburg, Catamaran
18 18,0 16:26:22,0 5:36:22,0 4:39:36,4 =GT * 100 / 120,3
98 IBIS
Ivo van Nispen, kaj.boot
dnf 20,0        

 


SW - Spinnaker < 93

Starttijd:   10:20:00,0        SW factor 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
16 BATANGA VII (DEN 205)
Ab Kole, X-412
1 1,0 14:34:44,0 4:14:44,0 5:15:15,8 =GT * 100 / 80,8
38 DRV (NED 801)
David van de Plasse, Melges 24
2 2,0 14:44:28,0 4:24:28,0 5:18:38,1 =GT * 100 / 83,0
101 MENTAQUILIBRIUM (372)
Thomas Savoye, J-80
3 3,0 15:01:37,0 4:41:37,0 5:20:01,1 =GT * 100 / 88,0
15 THE MAX (NED 7969)
Bram Verwijs, X-yacht
4 4,0 14:27:38,0 4:07:38,0 5:20:46,1 =GT * 100 / 77,2
41 FAST TO (6587)
Kees Horrevoets, Sun Fast 32
5 5,0 15:14:50,0 4:54:50,0 5:27:35,6 =GT * 100 / 90,0
25 BOX-3 (NED 7911)
Gert Jan de Werd, X-442 MK
6 6,0 14:32:45,0 4:12:45,0 5:29:31,8 =GT * 100 / 76,7
66 JACK UZI (BEL 3232)
Schoenmakers-Pluym, Sun Fast 3200
7 7,0 14:49:41,0 4:29:41,0 5:30:54,0 =GT * 100 / 81,5
31 GOTH NOK (BEL 1608)
Ivan van Staeyen, Bianca 107
8 8,0 15:13:21,0 4:53:21,0 5:32:13,2 =GT * 100 / 88,3
64 LEVIATHAN II (BEL 2257)
Jan Willem Kramer, First 35
9 9,0 14:49:30,0 4:29:30,0 5:34:47,0 =GT * 100 / 80,5
28 ZIGZAG 2 (BEL 2400)
Wim Clinckspoor, Grand Surprise
10 10,0 15:04:12,0 4:44:12,0 5:36:19,9 =GT * 100 / 84,5
2 DENONZEN (NED 8524)
Don de Raad, Breehorn 37
11 11,0 15:19:10,0 4:59:10,0 5:37:39,6 =GT * 100 / 88,6
76 TEAM CHARITY CUP (NED 8464)
Raoul van de Visse, Dehler 34 DB2
12 12,0 15:15:58,0 4:55:58,0 5:40:11,5 =GT * 100 / 87,0
74 D & D (BEL 1174)
Dirk Lecomte, Dufour 34P
13 13,0 15:05:48,0 4:45:48,0 5:42:16,5 =GT * 100 / 83,5
65 AQUAVITESSE RICOH (NED 7097)
Jan Willem Kramer, First 36.7
14 14,0 15:05:02,0 4:45:02,0 5:42:35,3 =GT * 100 / 83,2
27 GHOST (BEL 15222)
Erwin en Werner Joris, J-122
15 15,0 14:31:57,0 4:11:57,0 5:45:08,2 =GT * 100 / 73,0
48 CHALLENGER (NED 6921)
Joep de Klerk, Bavaria 47
16 16,0 14:59:34,0 4:39:34,0 5:49:27,5 =GT * 100 / 80,0
47 ACHIROE (BEL 3670)
Marc Claessens, First 36.7
17 17,0 15:06:21,0 4:46:21,0 5:51:21,0 =GT * 100 / 81,5
91 ALIZ 6 (49)
Michiel de Middelaer, Ben. Figero 1
18 18,0 15:28:02,0 5:08:02,0 6:06:42,4 =GT * 100 / 84,0
3 CON SPIRITO (BEL 6372)
Bob Daems, Spirit 37
19 19,0 15:35:49,0 5:15:49,0 6:09:22,6 =GT * 100 / 85,5
49 TSUNAMI (8508)
Robin Jacobs, Open 30
20 20,0 14:46:32,0 4:26:32,0 6:11:44,0 =GT * 100 / 71,7
9 WINDSONG (BEL 1531)
Carl Mariën, Winner 950
21 21,0 16:15:53,0 5:55:53,0 6:27:40,4 =GT * 100 / 91,8
26 CAP
Maurits Homan, Grand Surprise
dnc 23,0        

 


SW - Spinnaker > 93

Starttijd:   10:30:00,0        SW factor 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
29 DRABANT (116)
Jan Ketting, Molar 30
1 1,0 14:32:34,0 4:02:34,0 4:20:49,5 =GT * 100 / 93,0
23 FRAMBOISE (NED 4753)
Jean-Jacques Maartense, Sunfast 31
2 2,0 14:46:10,0 4:16:10,0 4:29:38,9 =GT * 100 / 95,0
51 CRUSH (NED dh
Thijs van der Beek, Jean. Rush
3 3,0 14:45:44,0 4:15:44,0 4:30:54,2 =GT * 100 / 94,4
32 LAZY SUNDAY (NED 5242)
Henk de Vos, Spirit 28
4 4,0 15:08:39,0 4:38:39,0 4:42:53,6 =GT * 100 / 98,5
93 MUTS (480)
Casper Mutsaers, Farr 727
5 5,0 15:11:27,0 4:41:27,0 4:45:26,8 =GT * 100 / 98,6
34 BELLE JEM dh
T. Werff, First 211
6 6,0 15:36:02,0 5:06:02,0 4:49:48,3 =GT * 100 / 105,6
58 WINDHAPPER (25)
Marcel Minten, Dehler 25
7 7,0 15:24:51,0 4:54:51,0 4:54:51,0 =GT * 100 / 100,0
30 JEETJE (NED 50)
Bas Schmit, J-24
8 8,0 15:11:41,0 4:41:41,0 4:54:57,4 =GT * 100 / 95,5
73 TRINGA (98)
Huyghe, HR 34
9 9,0 15:05:49,0 4:35:49,0 4:54:59,5 =GT * 100 / 93,5
40 JOIN
Rob Ligteringen, Bonita 767
10 10,0 15:26:06,0 4:56:06,0 4:56:06,0 =GT * 100 / 100,0
72 BANZAI (BEL 1724)
Piet Nees, Duetta 94
11 11,0 15:12:30,0 4:42:30,0 4:59:34,6 =GT * 100 / 94,3
85 J-ART (1593)
Emons, J-22
12 12,0 15:18:41,0 4:48:41,0 5:01:20,4 =GT * 100 / 95,8
43 TE BIG IF
Bentvelsen, Marieholm IF
13 13,0 15:49:54,0 5:19:54,0 5:04:57,4 =GT * 100 / 104,9
46 BLUE PETER (1240) d
MD Penninga, Marieholm IF
14 14,0 15:59:11,0 5:29:11,0 5:09:05,5 =GT * 100 / 106,5
35 DIRICAWL (NED)
Jet Idskes, Brin de Folie
15 15,0 15:45:44,0 5:15:44,0 5:10:27,3 =GT * 100 / 101,7
44 PINO (10) dh
Tom Goverde, Dufour 2800
16 16,0 15:56:40,0 5:26:40,0 5:12:00,2 =GT * 100 / 104,7
20 AEGIR
Bart van den Bergh, Spear 30
17 17,0 15:55:13,0 5:25:13,0 5:15:07,9 =GT * 100 / 103,2
14 RIGI
Huub Verton, Oceaan 18
18 18,0 16:53:10,0 6:23:10,0 5:36:06,7 =GT * 100 / 114,0
36 HL EAU (NED 78) dh
Bas van Houwelingen, H Boot
19 19,0 16:05:02,0 5:35:02,0 5:38:25,1 =GT * 100 / 99,0
4 SENANG (28)
Jacques Schamhart, Alo 28
20 20,0 16:53:29,0 6:23:29,0 5:39:03,9 =GT * 100 / 113,1
68 TOUCH (BEL 624)
Bert Heijmans, Spirit 32
21 21,0 16:55:56,0 6:25:56,0 6:42:00,8 =GT * 100 / 96,0
22 BOOT ZONDER NAAM (630)
Ernst van Lochem, Dehler 22
dnf 25,0        
75 HUNKY DORY (915)
Neve, Tripp Lentsch
dnf 25,0        
19 BOJANGLES 22 (BEL 4)
Piet Goyvaerts, J-22
dnc 25,0        

 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.024.003
Copyright 1986 - 2015, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl